Луцьк
Луцьк
X
  

Категорія: Стоматкабінет
щотка.jpg 

Наша мета - якісні послуги та комфорт пацієнтів

При відкритті стоматологічного кабінету одним із наших завдань було створення умов для якісного, естетичного відновлення зуба, бездоганного лікування кореневих каналів та подальшого, при необхідності, протезування. Саме індивідуальний підхід з акцентом на збереженні-відновленні своїх зубів, протезуванні відсутніх та поєднання цього у єдиний ансамбль чарівної усмішки і є показником успішної практики.

Стоматологічна апаратура

Перший візит здійснюється через попередній запис по телефону або безпосередньо у кабінеті на відповідний час, тому пацієнтам не доводиться довго очікувати на прийом. Пацієнт має можливість отримати комплексну консультацію та при необхідності професійну чистку зубів для підвищення якості діагностики карієсу.


Використання стоматологічного мікроскопа забезпечує більш якісну очистку кореневих каналів, дозволяє видалити зламані частки та закрити перфорацію.

В роботі

Бездоганний санітарний режим кабінету гарантує безпеку пацієнтам. Кожний візит забезпечується стерильним індивідуальним пакетом та стерильним інструментарієм.

Інструменти

Новітнє обладнання дає змогу якісно пломбувати систему кореневих каналів.

Апаратура

Сучасна цифрова ренгенодіагностика з допомогою радіовізіографа дозволяє широко оцінити стан зубних тканин.

Асистент
Рентгенівські знімки

Постійне вдосконалення майстерності ...

Колектив

Не обійтися зараз в стоматології без спеціальної фотографічної техніки, яка допомагає оцінити об'єктивно зроблену роботу.

Фотоапарат© Я. І. Костура, 2009. Стоматолог Луцьк.